Leśne Skrzaty

Rozpoczęcie roku

Szanowni Państwo,

 

pierwszy tydzień września już za nami. Maluszki w najmłodszej grupie pięknie się adaptują, rodzice maluszków również :) . To trudny czas dla dziecka i rodzica, w którym każdy z nich przeżywa rozstanie na swój sposób. Do tego celu dla rozpoczynających dzieci przygotowaliśmy specjalne miejsce (sala rytmiki przerobiona na tymczasową szatnię ze względów bezpieczeństwa), w którym mogą "lżej" znieść chwile rozstania. 

 

Zajęcia dodatkowe realizujemy już od poniedziałku. Pierwszy tydzień był dla każdego dziecka tygodniem adaptacji po okresie wakacyjnym, w którym wszystkie dzieci mają wiele do opowiedzenia wśród swoich przyjaciół z grupy. Pierwszy tydzień jest również dla dzieci tygodniem normowania się przyzwyczajeń przedszkolnych, które w wakacje mogły być zachwiane.

Czeka nas wiele wyzwań w związku z sytuacją globalną, ale cieszymy się ze wsparcia rodziców naszych dzieci. 

Dbając o bezpieczeństwo przygotowaliśmy specjalną-dodatkową salę dla realizacji zajęć, w której dzieci mogą zachować odpowiedni dystans. Natomiast po zajęciach z grupą sala ta podlega każdorazowo dezynfekcji.

 

Niedługo zamieścimy relacje zdjęciowe na naszej stronie. Natomiast już dziś zapraszamy na fanpage na Facebook.

 

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. W dzisiejszych realiach prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy. Chętnie umówimy się również na spotkanie - jednak tu pamiętajmy o wspólnych zasadach bezpieczeństwa, przed przyjściem prosimy o kontakt telefoniczny. 

 

Zapraszamy.