Leśne Skrzaty

REKRUTACJA 2020 WAŻNE INFORMACJE !!!!!

Drodzy Państwo,

 

w związku z zaisniałą sytuacją nasze przedszkole jest zamknięte. Jednak proces rekrutacji trwa i jest możliwy drogą elektroniczną.

Osoby chętne namawiamy, do skorzystania z formularza zapisu poprzez naszą stronę - kliknij aby przejść do strony zapisu

Znajdą tu Państwo niezbędne formularze, które to wypełnione dostarczycie po otwarciu przedszkola. Na dziś, klikając powyższy link, możecie wypełinić kartę zgłoszenia na stronie - w ten sposób powiadomicie nas o swoim zainteresowaniu naszą placówką, i dzięki temu zapewnicie swojemu dziecku miejsce (choć miejsc nam nigdy nie zabrakło to proszę pamiętać, że ma znaczenie kolejność zgłoszeń).

 

Zakładamy, że uporamy się z pandemią i od 30.03.2020 otworzymy obiekt dla dzieci i rodziców. Wtedy dostarczycie wypełnione dokumenty do recepcji naszego przedszkola. Zawsze możecie napisać do nas wiadomość pod email: info@lesneskrzaty.info.pl - ten email pracuje pomimo przerwy. 

 

Czas jest trudny, rozumiemy sytuacje, ale wszystko co złe kiedyś mija.

Życzymy wszystkiego co najlepsze. Zdrowie jest dziś najważniejsze.

 

Paweł Bednarski 

właściciel przedszkola Leśne Skrzaty