Leśne Skrzaty

Od tego roku relacje z życia przedszkola i przedszkolaków zamieszczać będziemy tylko i wyłącznie na Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Znajdziecie tam Państwo nie tylko zdjęcia, ale również ciekawe relacje filmowe.

Przeżyjcie to razem z nami :). 

Oczywiście rodzice naszych dzieci mają dostęp do zdjęć w recepcji przedszkola na dyskach przenośnych (tak jak było do tej pory). Filmy okazjonalne (jak zawsze) dostępne są każdorazowo po imprezach na dyskach DVD. 

 

Kalendarium wydarzeń 2020/2021:

1 września  – Witaj przedszkole!

22,23 września kino i teatr w jednym, Nasza sala gimnastyczna zmieni się w salę kinową. Na dużym ekranie przy użyciu projektora zobaczyliśmy spektakl  on-line Teatru Kultureska „Zielony Kopciuszek” 

1 października - wycieczka "do dinozaurów" grupa Pszczoły jedzie do Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz na wystawę "dinazury" zorganizowaną przed Pałacem Kultury.

7 października - najmłodsza grupa Żabki odwiedziła miejsce narodzin Fryderyka Chopina.

8 pażdziernika - grupa Motyle odwiedziła Warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Dla maluszków Centrum Nauki Kopernik przygotowało niesamowitą wystawę o nazwie Bzzz. 

9 października - bal jesienny Eco Party: dzieci przy muzyce na żywo bawią się przy utworach muzycznych związanych z jesienną porą roku.

12-16 października - Wecome to England. Cały tydzień Leśne Skrzaty podróżowały po zakątkach pięknego kraju, jakim jest Great Britain. Dzieci poznawały kulturę, piękno, zabytki, zwyczaje oraz kulinaria Anglii. Oczywiście podróżowanie nasze odbyło się w języku polskim i angielskim. 
28 października - Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. Gratulujemy nowym Skrzatom.
25 listopada - Dzień Pluszowego Misia - święto każdego przedszkolaka.
26 listopada - Thanksgiving day - poznajemy amerykańskie święto dziękczyniania.
30 listopada - andrzejki - bal, wróżby i inne atrakcje