Leśne Skrzaty

Oferta imprez okolicznościowych.

Drodzy Państwo miło jest nam przedstawić ofertę imprez okolicznościowych:

 - komunie, chrzciny i inne wydarzenia o charakterze przyjęcia od (25-55 osób).

Specjalizujemy się w kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Dla smakoszy możemy przygotować również wyszukane dania innych kuchni świata.

 

Nasz obiekt swoim charakterem jest idealny dla celebrowania rodzinnych wydarzeń, podczas których mają Państwo do dyspozycji nowoczesną, komfortową przestrzeń, a  dzieci znajdą bezpieczne warunki do zabawy. Podczas przyjęcia udostępniamy dodatkowo salę zabaw dla dzieci oraz piękny, duży ogród.

Oferujemy Państwu przede wszystkim:

Zadowolenie,

Ponadto:

Świeże, zdrowe i smaczne posiłki przygotowane we własnej kuchni przez naszego Kucharza.

Każdorazowo ustalamy menu uwzględniające Państwa oczekiwania. Wszystkie dania przygotowane są na miejscu z produktów wysokiej jakości, dla których bazą są tylko i wyłącznie naturalne składniki – warzywa i zioła. Do wyrobu potraw używamy pieca konwekcyjno-parowego, co gwarantuje jakość i bogactwo w witaminy. Podczas wydarzenia kompleksowo obsługujemy od przystawek, dań głównych, owoców po ciasta i torty. Przykładowe menu wyślemy emailem na życzenie.

Miłą i przyjazną dzieciom atmosferę.

W budynku przedszkola dzieci czas spędzają wesoło. Na przyjęcie mają Państwo do dyspozycji salę bankietową, ogród wraz z jego infrastrukturą, ścieżkami i zabawkami dla dzieci od lat 2. W obiekcie w zależności od zapotrzebowania udostępniamy również salę dla dzieci wraz z zabawkami oraz multimediami.

 

Wykwalifikowaną obsługę.

Podczas przyjęcia kelnerzy obsługują Państwa, dbając o stoły i to co na nich się znajduję. Ilość personelu uzależniona jest od wielkości danego wydarzenia.  Ustalamy to przed.

Dodatkowo możemy zapewnić  personel opiekujący się Państwa pociechami. Przygotowujemy wtedy animacje dostostosowane do wieku grupy dzieci, którą się zajmujemy prowadząc zajęcia.

 

Wystrój zgodny z oczekiwaniami.

Przed wydarzeniami przygotujemy salę oraz otoczenie uwzględniając Państwa oczekiwania i charakter wydarzenia. Możliwe jest udekorowanie sali w najróżniejsze motywy  np. sala kwiatów polnych lub sala lawendowa lub sala księżniczki, księcia etc. Dzięki temu impreza zyskuje niepowtarzalny charakter.

 

Pokazy oraz uświetnienia.

Dla jeszcze mocniejszych wrażeń możemy urządzić  specjalne pokazy: chodzenia na szczudłach, puszczania ogromnych baniek mydlanych, tańca z ogniem ponadto ustawić zjeżdżalnie dmuchaną, uprzyjemnić imprezę wodzirejem wraz z muzyką, klaunem, watą cukrową etc. etc. etc.

 

 

Oto przykładowa wycena  standardowej imprezy okolicznościowej typu przyjęcie:

 

Typ imprezy: komunia  / chrzciny.

Przygotowanie posiłków wraz z ich podaniem i wystrojem standardowym sali -  200 pln za talerz przy ilości gości od 40 osób

Przygotowanie posiłków wraz z ich podaniem i wystrojem standardowym sali  - 210 pln za talerz przy ilości gości od 25 osób

W cenie standard otrzymują Państwo:

Chętnie odpowiemy na pytania. Zapraszamy.

 

Przykładowy wystrój film - film.